Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
kliknij tutaj aby zamknąć ten komunikat
Powróć na stronę główną
Supraterm - ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja. W naszej ofercie znajdziesz: kotły olejowe, kotły gazowe, pompy ciepła, urządzenia wentylacyjne, klimatyzatory. Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje obiektów Javascript i/lub FLASH w wersji 8. Aby w pełni obejrzeć tą stronę upewnij się, że masz włączony Javascript oraz uaktualnij przeglądarkę (plugin flash) na stronie www.macromedia.com

Firma

 
 
HTplusC
Supraterm zajmuje się projektowaniem, doradztwem technicznym, montażem systemów grzewczych i wentylacyjnych oraz sprzedażą urządzeń grzewczych.Działalność firmy została rozpoczęta w 1993 roku, w tym czasie zostało zaprojektowanych i wykonanych bardzo wiele instalacji z wykorzystaniem pomp ciepła i kotłów kondensacyjnych gazowych i olejowych. Wykonaliśmy szereg systemów z zastosowaniem kolektorów słonecznych. 

SupraTerm specjalizuje się w najnowszych, najbardziej efektywnych i energooszczędnych urządzeniach klasy high-tech. Zakres naszych działań to pełne wsparcie klienta, doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny.

Pierwsze instalacje ogrzewania z pompą ciepła firmy Thermia wykonaliśmy w roku 1993, a pierwszą pompę ciepła firmy Viessmann zainstalowaliśmy w roku 2000, w chwili wejścia tej firmy do Polski.

Aktualnie należymy do czołowych wykonawców instalacji ogrze­wania i wentylacji w Polsce.

Nasza lista referencyjna jest do wglądu, kontakt z właści­cielami zainstalowanych systemów jest mo­­ż­­liwy po uzyskaniu ich zgody.

SupraTerm jest autoryzowanym partnerem renomo­wa­nych producentów systemów ogrze­wa­nia, klima­ty­zacji i wentylacji:

  • Viessmann, www.viessmann.pl

  • IVT, www.ivt.se

  • Alpha-InnoTEC, www.alpha-innotec.de

  • Thermia, www.thermia.com

  • Vaillant, www.vaillant.pl

W swej pracy, przy projektowaniu instalacji, jej wy­konywaniu i uruchamianiu korzystamy z zale­ceń i wytycznych tych firm, ściśle współpracu­je­my z ich ekspertami techniczny­mi. Instalacje grzewcze wykonujemy w technologii Wirsbo oraz technologii Rehau.

Jako firma SupraTerm jesteśmy znani od roku 1993, nasza siedziba to 43-605 Jaworzno, ul. Zubrzyckiego 1. Jesteśmy w trak­­cie rozbudowy i przenoszenia firmy do nowego miejsca spowo­do­wanego rozwo­jem firmy i chęcią lep­sze­go dos­tępu dla naszych klientów.

 
© 2005-2018 SUPRATERM | info@supraterm.com.pl